Meist

PNI - Meist

Kes me oleme?

Maaletooja, levitaja

Onlineshop SRL, asutatud 2004. aastal, on kõrge konkurentsivõimega turul suur tootja. Ettevõte pakub laias valikus tooteid ja teenuseid, arendab ja juurutab kohandatud lahendusi ning pakub klientidele spetsialiseeritud abi. Meie ettevõttel on lai raadioside-, valve- ja autoelektroonikateenuste portfell, sealhulgas: tehniline nõustamine, montaaž, paigaldus ja hooldus, garantii- ja garantiijärgsed teenused.

 

Meie pakkumine

Toodete valik

Kaasaegse tarbija kasvavate nõudmiste rahuldamiseks mitmekesistatakse meie tootevalikut pidevalt kvaliteetsete, multifunktsionaalsete, jätkusuutlike, tõhusate ja keskkonnasõbralike toodetega, mis on kulude osas kättesaadavad. Meie toodete pakkumine PNI, SilverCloud, Midland, Albrecht TTi kaubamärkide all sisaldab CB- ja PMR-raadiojaamu, valve- ja häiresüsteeme, aga ka autoelektroonikat. Meie ettevõte, ehkki keskmise suurusega, suudab kiiresti kohaneda äri- ja turunõuetega ning suudab pakkuda terviklahendusi nii eraklientidele kui ka suurtele turustajatele Rumeenias, Bulgaarias ja Ungaris.

 

Ajalugu

Strateegiad ja areng

Onlineshop SRL, millel on täna üle 1000 toote portfell, siseneb 2004. aastal CB raadiojaamade turustusele, olles isegi Rumeenias üks CB nähtuse peamisi edendajaid. 2006. aastal saab temast ainus Midlandi toodete volitatud importija Rumeenias. Paralleelselt tootevaliku arendamise ja täiustamisega toimus ettevõtte kaubamärgi kujundamine, 2009. aastal võeti PNI kaubamärk kasutusele ja rakendati CB raadiojaamade ja antennide tootevalikus. Kuus aastat hiljem ilmub uus nimi - SilverCloud, laiendades sellega meie tootesarja. Viimastel aastatel on meie ettevõte investeerinud uusima LED-tehnoloogiaga toodete importimisse CB ja PMR raadiojaamadest turvasüsteemidesse, autoelektroonikasse ja valgustitesse.

Praegu uuritud ja üle vaadatud investeeringu abil soovime laiendada oma tootesarja, suurendada käivet ja kasumlikkust. Viimastel aastatel käsitletud strateegia töötas, saavutades 2018. aastal käibe 36 318 152 lei. Meie ettevõte on viimastel aastatel investeerinud impordisse, versiooniuuendustesse, personali arendamisse ja viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, veebikaubandusse. 100% meie toodetud või imporditud toodetest saab osta veebisaitidelt www.mo.ro või www.b2b.mo.ro (levitajate jaoks), kus teil on hõlbus juurdepääs tehnilisele teabele, inventarile ja reklaamidele.

Meie ettevõtte aastane kasv kajastas mitmeid auhindu. Mainime ainult:

  • Esikoht 2018. aasta parimates ettevõtetes

Meie eesmärk on saada Euroopa turule referentsimportijaks, keda tunnustatakse klienditeeninduse kvaliteedi ja partneritega loodud suhete jätkusuutlikkuse eest.

 

Teenused

Hooldus ja tehniline tugi

Onlineshop SRL keskendub oma tegevusele kolmes valdkonnas: import, kaubandus, teenused. Meie teenindusosakond pakub oma noorte, dünaamiliste ja paindlike inseneride kaudu kiiret paigaldus-, montaaži-, diagnostika-, remondi- ja hooldusteenuseid kõigile toodetele, millega me kaupleme. Diagnostikat teostame vähem kui 48 tunni jooksul ja igat tüüpi CB raadiojaamade kiiret parandamist. Kõigil meie teeninduse poolt remonditud toodetel on remondiks 90-päevane garantii. Meie kliendid saavad teavet oma teenuse rakenduse käigu kohta.

Nii arendasime välja keeruka süsteemi, mis saadab kliendile teateid teenuses oleva toote oleku kohta (saabumine, vastuvõtt hooldusinseneri poolt, remondi olek, saadetis). Keskendume pakutavate teenuste kvaliteedile ning klientide vajaduste ja nõudmiste rahuldamisele. Meie teenuste kvaliteedi taga on terve meeskond, kellel on palju oskusi ja spetsialiseerumist alates inseneridest kuni majandusteadlaste ja programmeerijateni.

 

Meie edu taga on tõhus oskuste ühendamine, tooteid tundvad töötajad, laiaulatuslik tooteportfell, osa neist on jaotatud eranditult, meie kogemused ja võime kohaneda turu vajadustega.

  

Kontakt ja üldine teave

S.C. ONLINESHOP S.R.L

Registreeritud asukoht: 26A Olteniei Street, 610206, Piatra Neamț, Neamț, Romania
Tööpunkt: 26A Olteniei Street, 610206, Piatra Neamț, Neamț, Romania

Working hours: Monday - Friday: 8:00 - 16:00

Mobiiltelefon: 0724.517.984
Tavaline telefon: 0333.401.142
Fax: 0333.401.141
Email: [email protected]
Website: www.mo.ro / www.pni.ro / www.silvercloud.ro

IBAN: RO62RNCB0196122230010001
Tax ID:  RO16306031
Trade Register No.: J27/513/2004

ONLINESHOP SRL Romania